Logo

Розробка мобільних додатків

Наші рішення базуються на базі комплексу Oracle Mobile Suite — інтегрованого рішення, покликаного прискорити розробку та розгортання мобільних програм для мобільних платформ, що працює з різними корпоративними системами.

Oracle, Mobile Suite (входить до складу Oracle Mobile Platform), включає новий компонент Oracle Mobile Application Framework (MAF), а також нову версію Oracle Service Bus, оптимізовану для мобільної інтеграції, включаючи вбудовану підтримку API-інтерфейсів REST/JSON. Ці вдосконалення дозволяють нам прискорити випуск нових програм, що працюють на різних мобільних пристроях з доступом до корпоративних, хмарних та сторонніх мобільних сервісів.

Oracle Mobile Suite включає все, що необхідно для розробки та розповсюдження корпоративних систем на мобільні телефони та планшетні пристрої.

Новий компонент Oracle Mobile Application Framework пропонує можливість легко перейти у світ мобільних додатків, використовуючи Java та JavaScript із застосуванням готового набору інструментів. Інтегруючи все середовище розробки мобільних програм, ми маємо можливість швидко випускати мобільні програми для своїх клієнтів.

Нове середовище розробки Oracle MAF спрощує створення програм для мобільних пристроїв, пропонуючи такі можливості: вибір інтегрованого середовища розробки — Oracle JDeveloper або Eclipse (з використанням пакета Oracle Enterprise Pack for Eclipse), а також мови розробки — Java, JavaScript або HTML5.

Більше 80 готових компонентів інтерфейсу користувача, які дозволяють розробникам створювати інтерфейси мобільних додатків з можливостями візуалізації даних, скорочуючи потребу в низькорівневому HTML5-програмуванні.

Підтримка модулів Apache Cordova — дозволяє розробникам використовувати специфічні функції мобільних пристроїв для різних операційних систем.

Декларативне створення компонентів інтерфейсу користувача — пропонує широкі можливості повторного використання компонентів при розробці додатків і створенні шаблонів для інтерфейсів.

Розширені можливості налаштування — дозволяють нашим розробникам налаштовувати та змінювати готові мобільні програми

Вбудована інтеграція з комплексом Oracle Mobile Security Suite забезпечує розширену підтримку контейнеризації програм, покращену автентифікацію та авторизацію, а також інтеграцію з обліковими записами у соціальних мережах.

Оновлення Oracle Service Bus включають: уніфіковане середовище розробки в Oracle JDeveloper – забезпечує як створення зовнішніх додатків, так і інтеграцію додатків із внутрішніми системами із застосуванням підходу на базі графічних майстрів для представлення внутрішніх систем як API-інтерфейсів REST/JSON.

Вбудовані засоби розподіленого кешування в оперативній пам'яті забезпечують масштабування перевантажених внутрішніх систем, що дозволяє справлятися з трафіком, що росте, від мобільних додатків, скорочуючи загальну затримку і, в кінцевому підсумку, покращуючи якість роботи кінцевих користувачів; великий набір адаптерів для програм у корпоративних середовищах.