Logo

Рішення для банків

Наші програмні продукти – надійний технологічний фундамент та інструмент ефективного розвитку бізнесу банку.

САБ SrBank - це сучасна повнофункціональна високопродуктивна система для комплексної автоматизації бізнес-процесів банку будь-якого масштабу. Система представлена на ринку банківських інформаційних технологій, що вже 10 поколінням своїх програмних продуктів.

САБ SrBank використовує як зовнішню систему управління та зберігання даних рішення компанії Oracle — визнаного світового лідера в галузі обробки та зберігання даних. Ми розвиваємо та модифікуємо свої програмні продукти з урахуванням останніх інновацій у розвитку технологічного стеку інструментів, представлених компанією Oracle.

Програмні продукти нашої компанії ліцензовані Національним банком України та відповідають усім вимогам, що висуваються до інформаційних банківських систем.

Наша компанія надає повний спектр послуг з комплексної автоматизації діяльності банківських установ, включаючи:

  • Надання ліцензій на експлуатацію програмних продуктів нашої компанії
  • Проведення робіт з впровадження АБС та додаткових підсистем у банку, здачі їх у дослідну та промислову експлуатацію
  • Надання інформаційних послуг персоналу банку з навчання для ефективної експлуатації програмних продуктів компанії
  • Постачання всіх видів ліцензій на програмне забезпечення компанії Oracle, послуг з продовження технічної підтримки програмних продуктів Oracle
  • Модифікація програмних продуктів під вимоги бізнесу, для наших замовників. Створення індивідуальної версії програмного продукту
  • Супровід програмного забезпечення протягом усього періоду їх експлуатації.

Система може поставлятися банку як «коробкового» рішення, чи налаштовуватися під індивідуальні особливості бізнес-процесів конкретного банку, пропонуючи весь набір конструкторів і технологічних інструментів. Надалі всі налаштування можуть легко адаптуватись силами банку без звернення до розробника. Відсоток виконання послуг з аутсорсингу функцій супроводу системи нашої компанії банк для себе може визначити самостійно.

САБ SrBank – це система з інтегрованим картковим бек-офісом та конекторами до різних виробників, яка підтримує функціонування системи в режимі 24/7.

Політика продажів передбачає постачання системи САБ SrBank як Unlimited User License.

САБ SrBank представлена двома основними рівнями в реалізації системи, перша частина відповідає за фронт-офісне обслуговування клієнтів та організацію цифрових каналів продажів, друга частина - це комплекс завдань з бек-офісного обслуговування, з виконанням багатопоточних регламентів, формуванням XML звітності на регуляторів, проведенням фінансового моніторингу, аналізу ризиків, контролю лімітів тощо.

Усі функціональні компоненти САБ SrBank працюють у складі єдиного ядра системи SrCoreSystem та побудовані на сучасній технологічній платформі SrFTP. Завдяки подібній архітектурі системи, всі функціональні модулі мають уніфікований підхід у реалізації, як на рівні налаштування та виконання бізнес-процесів, так і на рівні інтерфейсу користувача.