Logo

ПЗ SrFinance

За останні кілька років фінансова індустрія суттєво зазнала впливу нових вимог ринку, і в результаті сильно змінила свій вигляд. Насамперед інновації впроваджуються у банківській сфері, де практично всі операції базуються на сучасних технологіях. Наші програмні рішення відкривають нові можливості, не тільки для вирішення бізнес завдань фінансового підприємства, а й пропонують механізми інтеграції з банківськими установами, які мають наші програмні продукти.

Для фінансових компаній ми пропонуємо ті самі продукти та технології на базі нашої дещо спрощеної технологічної платформи SrFinance.

Серед банків останнім часом простежується сильна тенденція відкривати інтерфейси програмування додатків (API) стороннім фінансовим організаціям. Сьогодні ключовими областями для використання відкритих інтерфейсів є безпосередній продаж банківських продуктів, сервісні рішення, операційна та кредитна діяльність, робота з похідними фінансовими інструментами, управління ризиками, платіжні системи.

Впровадження відкритих інтерфейсів (Open API), сприяє зростанню крос-галузевих партнерств банків та фінтех-компаній.

Фінтех-компанії використовують продукти, технології та масиви клієнтських даних, що належать банкам, та на їх основі створюють технологічні фінансові рішення. Банки, у свою чергу, отримуючи доступ до даних сторонніх організацій, розширюють свої дистрибутивні канали та нарощують клієнтську базу, внаслідок чого загалом підвищується доступність та якість фінансових продуктів та послуг.

Наші рішення призначені для організації та розвитку дистанційних каналів продажу фінансових компаній, з можливістю інтеграції з різними зовнішніми сервісами, у тому числі й банківськими.

Зміни вимог законодавства для небанківських учасників ринку фінансових послуг та перехід фінансових компаній під регулювання НБУ підвищують вимоги до систем їхньої автоматизації. Ми можемо запропонувати готові рішення: функціонал продуктових систем, формування XML звітності перед регуляторами, можливості інтеграції з різними шинами даних, у тому числі банківськими.