Logo

Платежі населення

Програмний комплекс SRMunicipal дозволяє автоматизувати прийом готівки на користь різних організацій (оплата електроенергії, оплата послуг Укртелеком, Київстар, МРЕО тощо).
Система дозволяє приймати платежі на адресу одержувачів, з якими укладено договори, і разові платежі без укладання договору, відповідно до реквізитів наданих платником.
У цьому частина платежів, на користь контрагентів які з банком/фінансової фірмою немає прямих договірних відносин, можна приймати, через агрегаторів комунальних платежів, т.к. Portmone, iBox, банк Фамільний і т.д.
Нині ця підсистема позиціонується як «єдине вікно» щодо касових операцій, у якій, як і можливе проведення неторгових операцій, операцій із пластиковими картами, драг. металами та грошовими переказами.
У комплексі SRMunicipal існує можливість налаштування та формування пакетів платежів.
У можливості комплексу включено формування файлів спеціалізованих звітних реєстрів для контрагентів одержувачів коштів (наприклад, Київенерго, ДІВЦ, Укртелеком, Київстар, UMC, Водоканал тощо) та їх різновиди з урахуванням специфіки різних регіонів України.
Для тих одержувачів коштів, які працюють через сервісну шину, існує можливість налаштування власних WEB сервісів на інтеграційній шині, яка додатково може бути надана нашою компанією.

До технологічних та функціональних особливостей комплексу можна віднести наступне:

 • Ведення бази всіх одержувачів з автоматичним визначенням реквізитів з МФО та № рахунку на етапі введення платежу
 • Ведення бази платників у розрізі конкретного одержувача з автоматичним визначенням реквізитів платника (П.І.Б. адреса тощо) за № рахунка, № телефону, ідентифікаційним кодом на етапі введення платежу
 • Налаштування конкретних рахунків каси на кожного касира (при необхідності) та загальних рахунків
 • Налаштування всіх видів друку (матричний, лазерний, струменевий)
 • Ведення бази договорів з організаціями, приймання готівки на користь з обмеженням прав доступу конкретного касира до цього договору.
 • Налаштування кодів призначення платежу для конкретного одержувача. З наступною можливістю вибору при введенні платежу для одержувача та автоматичним формуванням призначення платежу
 • Налаштування та прийом пакетів платежів з можливістю пакетного друку документів
 • Ведення протоколу, захищеного електронним підписом, про дії в системі, недоступної для фальсифікації користувачем
 • Набуття різних звітних форм для зведення дня
 • Формування всіх видів бухгалтерських проводок в АБС або іншу бухгалтерську систему
 • Ведення історії платежів за період роботи з системою.

Комплекс SRMunicipal задовольняє всім вимогам НБУ до системи автоматизації касової роботи - САКР.
Для захисту від несанкціонованої модифікації всі документи та реєстри обміну інформацією забезпечуються електронним підписом.