Logo

Технологія 24×7

В архітектуру ядра системи SrCoreSystem спочатку закладено принципи безперервності бізнес-процесів у режимі 24/7, що дозволяє оптимально розподілити навантаження на серверну платформу протягом усього життєвого циклу операційного дня фінансової установи, що дозволяє виконувати найбільш ресурсомісткі процедури без зупинок на регламентне обслуговування.

Регламентні процедури відкриття та закриття операційних дат виконуються без необхідності зупинення операційної діяльності та функціонування автоматизованих бізнес-процесів, таких як шлюзи платіжних систем та сервіси інтеграції з Front-end системами та системами інтернет-банкінгу.

Технологія підтримує роботу системи за кілька операційних днів, у єдиному інтерфейсі, без перенесення даних. Для досягнення такого результату використовуються єдині структури зберігання даних активних та закритих операційних дат без використання механізмів копіювання даних в окрему структуру архівного періоду.

Для зміни режиму роботи системи використовується лише зміна статусу конкретної дати фінансового календаря системи. За зміни статусу дати відпрацьовую автоматизовані регламентні та контрольні процедури налаштовані на дані події. У системі використовуються високоефективні інструменти партиціонування, вбудовані у базу даних Oracle. Підтримка цього режиму роботи, спочатку закладена в архітектуру та логіку роботи системи.

Реалізація цього підходу є вкрай важливою для безперервного обслуговування клієнтів, особливо при використанні таких підсистем, як робота карткового процесингу, систем дистанційного обслуговування, платіжних систем, враховуючи нові вимоги до системи СЕП НБУ.